Wirtualne Biura

Wirtualne Biura we Wrocławiu

WIRTUALNY ADRES W ŚCISŁYM CENTRUM WROCŁAWIA 

 Powierz nam obsługę Twojej firmy i sprawdź, jak szybko usprawnisz jej działanie Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm.

Odkryjesz u nas kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, jak wirtualne biuro, gotowe spółki, rejestracja spółek, księgowość dla firm, które ułatwią prowadzenie biznesu oraz pomogą wykreować profesjonalny wizerunek Twojej firmy. 
W ofercie naszego wirtualnego biura znajdziesz adresy dla doręczeń, a nawet rejestracji Twojej firmy w centrum Wrocławia, wraz z pełną obsługą biurową, w tym m.in. odbieranie i skanowanie korespondencji bez limitów, w bezkonkurencyjnej cenie już od 39 zł netto za miesiąc

 Twoje korzyści: wielka oszczędność – siedziba Twojej firmy już od 39 zł miesięcznie 
kontrola kosztów – jedna opłata, żadnych dopłat czy limitów
pełna obsługa biurowa bez zatrudniania pracowników,
 minimum formalności – umowa w 30 minut, wygoda – umowę można zawrzeć również korespondencyjnie, bez przyjeżdżania do nas, 

Co otrzymasz?  
adres do rejestracji firmy,
adres do korespondencji, 
odbiór korespondencji (w tym paczki do 30kg oraz przekazy pieniężne),
informowanie o odebranej korespondencji,
skanowanie odebranej korespondencji (bez limitów), 
przechowywanie odebranej korespondencji (bez dopłat) 

Świadczymy również usługi dodatkowe: zakładanie działalności gospodarczej zakładanie spółek z o.o. rejestracja firmy w Anglii – pełen pakiet z adresem, obsługą księgową rejestracją do VAT, prowadzenie księgowości porady prawne – 1 h miesięcznie jest bezpłatna pomoc w poszukiwaniu pracowników pomoc w pozyskiwaniu środków unijnych reprezentowanie przed urzędami (wnioski, zaświadczenia) 

biuro w centrum wrocławia wrocław

Nie czekaj i zadzwoń 

 795 889 889
office@advonetexpert.pl